برگزاری نشست های بی تو بی

شرکت پارس کارن افتخار دارد تا با استفاه از پرسنل مجرب در زمینه برگزاری نشست های بی تو بی و برگزاری نشست های تجاری شما را یاری نموده و مایل باشید شمارا با شرکت مورد نظرتان وارد مذاکره کند و شرایط را برای شروع یک تجارت خوب فراهم نماید . کافیست جهت مشاوره رایگان در این امر با متخصصین ما تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت شما را در حصول اهدافتان یاری نماییم.

برگزاری این نشست ها به دو صورت امکان پذیر است:

  • برگزاری نشست بی تو بی بین خریداران و فروشندگان 

    امروزه نشست های تجاری از اهمیت بالایی برخوردار هستند زیرا تجارت های بزرگ اغلب از همین نشست ها شروع میشود. اما یکی از مهم ترین نشست های تجاری، برگزاری نشست خریدارن و فروشندگان می باشد . اگر فکر میکنید که خریدار و یا فروشنده ی محصولی هستید که در بازار جهانی دارای خریدار یا فروشنده است میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید تا شرکت مورد نظر شما را برای تعامل و همکاری در کشور مورد نظر شما از جمله روسیه، چین و ترکیه به شما معرفی کنیم تا گامی بلند در زمینه ی تجارت برداشته باشید .

    لازم به ذکر است که در تمامی مراحل برگزاری نشست خریداران و فروشندگان در کنار شما خواهیم بود تا به مطلوب ترین نتیجه ممکن برسید.

    از این که شرکت پارس کارن را انتخاب کرده اید صمیمانه متشکریم .

  • برگزاری نشست بی تو بی بین تجار و مسئولین


لازم به ذکر است که نشست B2B ( Business to Business ) به نشست تجاری بین دو شرکت یا دو تاجر گفته می شود . در این نشست دو شرکت جهت امور تجاری به مذاکره می نشینند. اما باید در نظر داشت که چگونگی برگزاری این نشست ها از صرف برگزاری آن اهمیت بیشتری دارد و باید تمامی مراحل به درستی و با دقت پیش بینی و انجام شود تا همکاری میان دو شرکت یا دو تاجر به اهداف مورد نظر خود برسد.

کد: 50015304

زمان انتشار: جمعه 11 خرداد 1397 07:30 ب.ظ

تعداد نمایش: 119

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت پارس کارن می باشد.