اعزام هیئت تجاری توسط شرکت پارس کارن به

نمایشگاه مد و پوشاک مسکو c p m

نمایشگاه مد و پوشاک مسکو    c p m

 

به گزارش مشاور رسانه شرکت، شرکت پارس کارن با تجربه و شناخت از بازار روسیه قصد دارد تا مقدمات بازدید تولیدکنندگان ایرانی را از این نمایشگاه فراهم آورد.

 

از برنامه های جانبی این بازدید  می توان به جلسه در اتاق بازرگانی روسیه و همچنین دیدار در سفارت جمهوری اسلامی ایران  با مسئولین سفارت، جلسه توجیهی  با مدیر بیزینس بانک در روسیه جهت آشنایی تولید کنندگان با نحوه جابه جایی پول واطمینان از برگشت مبلغ کالاهای صادر شده و نیز بازدید از فروشگاهای زنجیره ای پوشاک روسیه اشاره کرد.

 

شرکت پارس کارن در تلاش است برای حمایت از تولیدکنندگان یارانه شرکت شرکت های صنعتی و وزارت تعاون  ( برای شرکت های تعاونی و اتحادیه ها) پس از تصویب و تامین بودجه، درنظر گرفته شود.

 

نمایشگاه مد و پوشاک مسکو cpm بزرگترین نمایشگاه بین المللی مد اروپای شرقی است که در روسیه برگزار می شود و به صنعت مد اختصاص داده شده است.

 

نمایشگاه پوشاک و مد مسکو یکی از معدود نمایشگاه هایی است که تمام طیف مد را طی چهار روز ارائه می کند.

 

نمایشگاه cpm  روندهای بین المللی در حوزه پوشاک دو باردر سال در (expo center) مسکو به نمایش  می گذارد.

 

در این نمایشگاه 1300مجموعه برتر از غرفه داران از 30 کشور دنیا گرد هم آمده که 22000 نفر از مجموعه آنها بازدید می نماید.

 

محوطه نمایشگاه به مساحت ٤٥٠٠٠ مترمربع فضای نمایشگاهی برای کمتر از ٩٥٠ برند بین المللی است.

 

این نمایشگاه می توانند تاثیر بسزائی در روند صادرات پوشاک به روسیه داشته باشد. همچنین می تواند تولیدکنندگان عزیزکشور را با رقبای بازار روسیه در حوزه پوشاک آشنا نموده و باعث گردد جدیدترین مدل های روز دنیا  را شناسایی نمایند.

 

 لازم به ذکر است این نمایشگاه از 24 تا 27 فوریه 2020 مصادف با 5 تا 8 اسفند 98 برگزار می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

کد: 50019807

زمان انتشار: یکشنبه 20 بهمن 1398 09:24 ق.ظ

تعداد نمایش: 488

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت پارس کارن می باشد.